O NAS

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo – budowlanej VIDOOKI, od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu na uczelnie w całej Polsce. Więcej informacji na www.pracowniakreska.pl . Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy program nauczania. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych wyników egzaminów na studia w granicach 100%. Obecnie kilka raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten cel. Nasi uczniowie uczą się kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej ciężkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego każdy kolejny rok zawsze przynosi coś nowego.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym programem nauczania dla seniorów 60+.

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania i pozytywną atmosferę.

 

Justyna Janiszewska

inż. architekt krajobrazu, absolwentka wydziału Architektura Krajobrazu we Wrocławiu. Studia magisterskie na Akademii Jana Długosza w Częstochowie , kierunek Grafika na wydziale Sztuk Plastycznych. Architekt w biurze projektów architektonicznych oraz krajobrazu VIDOOKIOsoba z wieloletnim doświadczeniem w branży architektury krajobrazu. Wykładowca historii sztuki, nauczyciel grupy Kids w Pracowni Twórczej archiCel oraz ilustratorka książek dla dzieci m.in. "Orzeł czy reszka? Zaczęło się od Mieszka". Praca z dziećmi to jej pasja, dlatego do każdych zajęć podchodzi z pełnym zaangażowaniem i głową pełną kolorowych pomysłów. Uśmiech młodego artysty i zadowolenie ze swojego dzieła jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca.

                                  

 2

 

Krzysztof Janiszewski

mgr inż. architekt, absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki w Krakowie. Dyplom 2004 r. Osoba z wieloletnim doświadczeniem architektonicznym w Polsce i za granicą. Czynnie działający architekt w branży architektonicznej VIDOOKI, członek Stowarzyszenia Architeków Rzeczposopolitej Polski SARP, odział Bielsko Biała, kurator oraz promotor wielu inicjatyw społecznych tj. wystawy, wernisaże, warsztaty, koncerty. W latach 2011-2013 inicjator oraz pomysłodawca artystyczngo portalu konkursowego dla szkół oraz przedszkoli ZDOLNIACHA.  Nauczyciel prowadzący Pracowni Twórczej archiCel. Artysta malarz z zamiłowania JANKY. Uczy i tworzy z pasji inspirowany otaczającą go przestrzenią. Nauczyciel wymagający, któremu zależy, aby uczniowie czerpali z jego zajęć jak najwięcej i wychodzili z zajęć uśmiechnięci, i zadowoleni. Mistrz pozytywnej atmosfery.

 1

Ponadto współpracujemy z architektami, studentami, artystami malarzami, którzy przeprowadzają różnego rodzaju warsztaty oraz wyklady.